KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14225052
nr 1422 5052
Träsnitt
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 232/325, Stockholmsmotiv. Bildmått: 41x52, yttermått inklusive ram: 52x62 cm
måndag 27 september 2021
kl 19:55:29
27 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm